Hírek

Képzőket képeztünk

Ismét előadást tartottak Egyesületünk munkatársai, miután erre felkérést kaptunk az Ebony Afrikai Egyesülettől.  A gyűlölet-bűncselekmények témájával foglalkozó három napos tréningen elsősorban olyan szervezetek munkatársai vettek részt, akik a most elsajátított ismeretanyagot a későbbiekben továbbadják.

Egyesületünk munkatársait az alábbi meghívóval csábították a rendezvényre a szervezők: “Szeretne többet megtudni arról, mit jelent a gyűlöletcselekmény, hogyan lehet hatékonyan segíteni az áldozatoknak, vagy mit tehet az egyén, ha gyűlölet-bűncselekmény áldozatává válik, miért fontos jelenteni, ha valaki áldozattá válik?

Jöjjön el és vegyen részt az Ebony Afrikai Egyesület által szervezett képzők képzése tréningre, amely 2015. november 26. és 28-a között lesz a MÜSZI-ben. A képzésre elsősorban azok jelentkezését várjuk, akik szeretnének a gyűlölet-bűncselekmények témájával foglalkozni, és a tudásukat a későbbiek során szívesen tovább is adják.”

Skip to content