Hírek

Miskolcon tartottunk előadást

2016. március 4-én a Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi Karán szakmai konferenciát rendeztek a Mediáció Napja alkalmából, az “Állami szerepvállalástól a közösségi támogatásig – az áldozatsegítés sikeres gyakorlatai” címmel, amelyen Egyesületünk is előadást tartott.

Miskolci Egyetem fotóA rendezvényen az áldozatsegítés elméleti és gyakorlati kérdéseit az állami, civil és egyházi szervezetek és intézmények együttműködési tapasztalatait, és alternatív technikák e téren történő alkalmazásának sajátosságait mutatták be.

A szervezők a Egyesületünket is meghívták az eseményre és munkatársunk a ‘Civil áldozatsegítés a Fehér Gyűrű hétköznapjaiban’ címmel előadást is tartott a 130 fő részvételével rendezett konferencián.

Az egész napos rendezvényt a résztvevők szakmai szempontból rendkívül hasznosnak találták, és Egyesületünk is számos értékes információval gyarapodott.

Megszakítás