Hírek

VSE: új és újraválasztott elnökségi tagok

2020. augusztus 27-én a #VSEAnnualGeneralMeetinget online tartották a tagszervezeteket képviselő delegációkkal. A fontos napirendi témák között volt az igazgatótanács tagjainak megválasztása / újraválasztása is a következő 3 évre.
A VSE célja olyan szakemberekből álló csapat építése, akik nemcsak hisznek a küldetésünkben, hanem saját közösségükben beszélgetést vezetnek, együttgondolkodást is folytatnak az áldozatok jogairól, s ezzel támogatják a VSE-t, ami  az áldozatokkal való bánásmódban, kiállásban, támogatásban a változást tűzte ki zászlójára és fotnosnak tartja, hogy miden állampolgár egyre jobban ismerje a jogait, ha esetleg vétlen áldozattá válna. Nagy örömünkre újraválasztották Egyesületünk elnökségi tagját, dr. Veisz Gábor-t.
A VSE új és újra megválasztott testületi tagjai:
🟣 Geraldine Hanna, alelnök ellen
🟣 Petra Klein, VSE kincstárnok
🟣 Veisz Gábor, VSE igazgatótanácsi tag – Egyesületünk elnökségének tagja
🟣 Szilvi Taravan, VSE igazgatótanács tagja
Töbet megtudhat a VSE-ről, az elnökségről és az áldozatsegítő közösséghez való hozzájárulásról: https://victimsupport.eu/news/introducing-our-new-board-members/
Facebook: https://www.facebook.com/victimsupporteurope
Megszakítás