Hírek

Szakmai napot tartottunk Hatvanban

2016. április 28-án Egyesületünk elnöke Hatvanban a helyi iroda meghívására részt vett az iroda által szervezett szakmai napon, ahol többek között kitüntetésben részesültek korábbi hatvani munkatársaink és a munkánkat segítő rendőrségi szakemberek.

A szakmai nap első részében egyesületünk elnöke számolt be a Fehér Gyűrű elmúlt időszakban elvégzett munkájáról, majd a hatvani irodánk vezetője tartott tájékoztatót az idei évben végzett tevékenységéről.

Ezt követően került sor az elismerések átadására, emlékplakettet kapott Numan György, aki 12 éven keresztül vezette a Fehér Gyűrű hatvani irodáját, valamint Eck Gáborné címzetes rendőralezredes, aki hatvani rendőrkapitányság bűnügyi osztályvezetőjeként biztosítja az összeköttetést a bűncselekmények áldozatai és a Fehér Gyűrű hatvani irodája között.

A rendezvényről beszámolt a Hatvani Hírlap is, a cikk ide kattintva olvasható és a városi televízió forgatócsoportja is megjelent a riport 2:52 perctől látható.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=blAtESfE5kY?t=2m52s]

Megszakítás